טיפים לבחירת קייטרינג

 חברת שירותי קייטרינג לאירוע, נותנת בעצם הרבה יותר מאוכל.

אמנם היא אחראית על הרכבת התפריט המלא, אבל לא פחות מכך גם על השירות, הלוגיסטיקה, העיצוב והחשוב מכול - על התחושה שאתם והאורחים שלכם תרגישו באירוע שלכם.

הטעם

 "אין שמחה אלא בבשר ויין" ואין כמו סעודה טובה לחבר את האורחים שלכם לשמחה. לכן, דאגו שהקייטרינג שבחרתם יגיש אוכל טרי המורכב ממוצרים איכותיים בלבד, שהמנות מוגשות בצורה אסטטית ושהתפריט יציע מגוון סגנונות הקולעים לטעם המשתנה של המוזמנים: מזרחי, אירופאי, אסייתי או ישראלי... בקשו להגיע לאירוע שמפיק הקייטרינג כדי להתרשם ולטעום.

הכשרות

 מתוך אמונה שיש משמעות לדברים שאנו מכניסים לפה, הקפידו להזמין קייטרינג בעל תעודת כשרות בתוקף. ככל שרמת הכשרות נחשבת גבוהה יותר, כך היא מקובלת על מגזר רחב יותר של מוזמנים, שיוכלו להנות בלב שקט מהסעודה.

השירות

 השירות מתחיל מבעלי החברה, ממשיך במנהל האירוע ומסתיים במלצרים שישרתו את האורחים בחתונה. בקשו להכיר את מנהל האירוע ותראו שאתם מתחברים אליו, הוא זה ש'מנצח על התזמורת' והוא יוודא שהמלצרים מבצעים את עבודתם על הצד הטוב ביותר

העיצוב

 מראה האולם, עיצוב השולחנות ומראה המנה המוגשת, משפיעים רבות על האוירה באירוע, לכן, בדקו מה האופציות שמציעה חברת הקייטרינג לגבי העיצוב: החל מהכלים והמפות, הדקורציה על השולחנות ועד למראה המנה המוגשת בצלחת.

האירגון

 בהתחשב בכך שארגון אירוע רב משתתפים כמו חתונה דורש התעסקות במכלול פרטים הנוגעים זה בזה, ישנן חברות קייטרינג הלוקחות על עצמן את האחריות להפקת האירוע כולל הכול. כמארחים - תוכלו להסיר כל דאגה הכרוכה בתיאום כל הגורמים: הקייטרינג הוא זה יתאם בין מעצבי האולם, השכרות הכלים השונות, שילוב הדקורציה והפרחים, תכנון המנות ועוד, כשאתם יכולים להתערב רק איפה שמתאים לכם.

לוגיסטיקה

 מהגעה למקום האירוע, הכנות ועמידה בזמנים ועד לתזמון המנות בחתונה. חברה מקצועית תדע להתאים את התנהלות החתונה בדיוק למה שרציתם.

נשמח להשתתף בשמחתכם

בלה קאזה קייטרינג מוכנים להגשים כל חלום, מאירוע סטנדרטי ועד הפקה של 'פעם בחיים'

אצלינו תמצאו תפריט עשיר של מנות משודרגות ברמה אחרת של איכות וטעם, הגשה מנצחת וסטייל יוקרתי. אנחנו מציעים שירות מעולה החל מנציג שיבוא עד אליך כדי לבנות איתך את התפריט שהכי מתאים לך ועד לחשיבה על כל הפרטים הקטנים שיהפכו את ההפקה למושלמת.